%13 indirim KARGO bedava


Görüntü teknolojileri alanındaki yenilikçi tutumunu, ortaya koyduğu hemen her ürününde sergileyen LG, televizyon alanındaki başarısını LG 43UJ630V 43" 108 ekran ile perçinliyor. 4K trendinin yaygınlaşmasıyla hâlihazırda kullandığı düşük çözünürlüklü eski televizyonunu değiştirmek isteyenlerin ya da yeni bir televizyon edinmeyi hedefleyenlerin yönelebilecekleri model, tasarımıyla beğeni topluyor. İkili stant yapısındaki ayaklarıyla televizyon sehpalarına rahatlıkla yerleştirilebilen LED TV, 200x200 mm destekli VESA bağlantı noktasıyla duvara monte edilerek de kullanılabiliyor. Sadeliği zarafetle bir araya getiren ürün, ince çerçevesi ile konumlandırıldığı alanda adeta bir tablo gibi duruyor. 43 inçlik ekrana sahip model, salon ve oturma odalarında kendine yer bulurken, yüksek kaliteli görüntüler oluşturabilen televizyonlara yatırım yapmak isteyenler için başarılı alternatiflerden biri oluyor. Enerji verimliliği noktasında da öne çıkan ürün, A enerji verimlilik sınıfında yer alıyor. Üzerinde bulunan ışık sensörü aracılığıyla ortam ışığına göre parlaklık oranını artırıp azaltabilen ve bu sayede, normalden daha az elektrik sarf eden model, otomatik kapanma özelliğiyle bu yöndeki beklentilere yanıt veriyor.


Ultra HD-4K çözünürlüğünde görüntülere imza atan ekran, yenileme hızını 1600 Hz değerine varan oranlara taşıyabiliyor. Gerçek yenileme hızı 50 Hz olan ve 4K çözünürlüklü içeriklerde, bu yenileme hızını 60 Hz’e yükselten LG 43UJ630V 43" 108 ekran, Direct LED aydınlatma teknolojisiyle gerçeğe yakın görüntüler oluşturuyor. %80 DCI-P3 renk uzayı ve Color Master Engine ile renk canlılığı ve doğruluğu alanında da iddia sahibi olan model, IPS panelli olmasıyla da tercih edilebiliyor. HDR10, Active HDR, HDR Effect ve HLG (Hybrid Log-Gamma) ile yeni nesil dijital içeriklerdeki; güneş, aydınlatma, patlama gibi sahneleri yüksek parlaklık değerleriyle hazırlayan televizyon, mükemmel bir sinema ve oyun deneyimi yaşatıyor.


Hi-Fi Audio, ULTRA Surround, Smart Sound Mode, Clear Voice III ve LG Sound Sync gibi teknolojiler aracılığıyla, işitsel anlamda da dikkat çeken ürün, çok sayıda ses ve video çözücüyü üzerinde bulunduruyor. Stereo yapıdaki hoparlörüyle 20 Watt değerinde ses çıkışı sunan televizyon, konumlandırıldığı odaları güçlü ses çıkışıyla doldurabiliyor. Zengin bağlantı portlarıyla aynı anda birden fazla görüntü kaynağının bağlanabilmesine zemin hazırlayan LG 43UJ630V 43" 108 ekran; USB portları, HDMI bağlantı noktaları, dijital ses çıkış alanlarıyla görsel ve işitsel ziyafet yaşanmasını sağlıyor. Abonelik gerektiren kanalları izlemek isteyenleri CI+ 1.3 ile karşılayan LED televizyon, teknoloji tutkunlarına eksiksiz bir televizyon izleme süreci vadediyor.


Kendinden alıcılı olmasıyla haricen receiver kullanımına gerek bırakmayan LG 43UJ630V 43" 108 ekran; analog, HD karasal, HD kablo TV, HD uydu yayınlarını sorunsuz şekilde sunabiliyor. webOS 3.5 işletim sistemini beraberinde getiren ve dört çekirdekli işlemcisiyle menü geçişlerinde ve akıllı televizyon özelliklerinin kullanımı esnasında akıcı bir deneyim vadeden model, LG Content Store üzerinden uygulama yüklenebilmesine de olanak veriyor. Web sitelerinden abonelikle çalışan akış servislerine kadar pek çok dijital içeriğin takibini mümkün kılan televizyon, internete 802.11ac destekli Wi-Fi bağdaştırıcısı ve Ethernet portuyla bağlanabiliyor. Akıllı etkileşim, ses tanıma, harici disk ve USB belleklere yayın kaydı, WiDi, MiraCast, akıllı telefonla kontrol gibi olanaklarla kullanıcılarını memnun eden ürün, kablosuz bağlanabilirlik imkânlarıyla günceli yakalıyor.


LG’nin geliştirdiği başarılı televizyon modellerinden biri olan ve yeni nesil dijital içeriklerin mükemmel şekilde takip edilebilmesine yardım eden LG 43UJ630V 43" 108 ekran, kısıtlı bütçeye sahip teknoloji meraklılarının öncelikli tercihi oluyor. Erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırılan ve uzun yıllar boyunca kullanılabilecek olan ürün, yeni sahipleriyle buluşmayı bekliyor.


ANA ÖZELLİKLER

Ekran Boyutu (İnç/cm) 43" / 108 cm

Ekran Tipi Direct LED

Çözünürlük 3840 x 2160

LG Smart TV Var

Dahili HD Uydu Alıcısı Var

GÖRÜNTÜ

PMI (Picture Mastering Index) PMI 1600

HDR Desteği Var

Desteklenen HDR Formatları HDR 10 ve HLG

Renk Düzenleme Motoru Var

Gerçek Renk Doğruluğu Var

Çözünürlük Yükseltici Var

HDR Efekti Var

HEVC Codec Var (4K/60p, 10 bit)

VP9 Codec Var (4K/60p, 10 bit)

SES

Hoparlör Sistemi 2.0 Hoparlör Sistemi

Ses Çıkışı 10W + 10W

Surround Ses Özelliği ULTRA Surround

Sihirli Ses Ayarlama Uyumlu

Akıllı Ses Modu Var

Hi-Fi Ses Var

Net Ses III Var

LG Sound Sync / Bluetooth Var

DTS Decoder Var (DTS-HD)

Audio Codec AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, DTS-HD, DTS Express, WMA, apt-X

YAYIN

Dijital DVB-T2/C/S2

SMART TV

İşletim Sistemi webOS 3.5

Smart TV Güvenlik Sertifikası Var

Başlatma Menüsü Var

Sihirli Zoom Var (Canlı Zoom + Focus Zoom)

360 VR Var

Sihirli Link Var

Mobil Bağlantı Var

Kanallarım Var

Başlatıcım Var

Kanal Tavsiyesi Var

LG Uygulama Mağazası Var

Web Tarayıcısı Var

SMART SHARE

WiDi Var

Miracast Var

DLNA (Ağ Dosya Tarayıcısı) Var

EK ÖZELLİKLER

İşlemci 4 Çekirdekli

DTV Recording (Harici bir HDD veya USB ile çalışır.) Var

Time Shift (Harici bir HDD veya USB ile çalışır.) Var

Quick Start Var

Mobil Uygulama (LG TV Plus) Var

Simplink (HDMI CEC) Var

E-Kılavuz Var

Enerji Tasarrufu Modu Var

BAĞLANTI / ARAYÜZ

WiFi (WiFi Direct) Var (Dahili)

RF Girişi Var (2 adet)

Wifi (802.11.ac) Var

Komponent Girişi (Composite Share) Var

Dijital Ses Çıkışı (Optical) Var

HDMI Girişi Var (3 adet - HDMI 2.0b)

LAN Var

CI Yuvası Var

USB Girişi Var (2 adet USB 2.0)

AKSESUARLAR

Standart Kumanda Var

Sihirli Kumanda Uyumlu (Ayrı olarak satılır)

Pil (Standart Kumanda için) Var

VESA Duvar Askı Desteği Var (Duvar Askı Aparatı değildir. Duvar Askı Aparatı ayrı olarak satılmaktadır.)

Güç Kablosu Var

Kullanıcı Klavuzu Var

GÜÇ

Voltaj, Hz 100~240Vac 50-60Hz

Bekleme Modu (Stand-by) Güç Tüketimi (W) 0.5W↓

Enerji Sınıfı A

Açık Modda Ortalama Güç Tüketimi (IEC 62087 Ed.2 uyarınca) (W) 63

Yıllık Güç Tüketimi (kWh) 87

Civa İçeriği (Mercury Content) (mg) 0

Kurşun İçeriği (Presence of Lead) Var - Bu TV, RoHS (Restriction of Hazardous Substances Directive) şartlarına paralel olarak, yalnızca başka teknolojik alternatif olmayan bazı parça ve bileşimlerinde kurşun kullanmaktadır.

BOYUTLAR & AĞIRLIK

TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm): 977 x 575 x 81

TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm): 977 x 615 x 187

Kutu Boyutları (GxYxD) (mm): 1060 x 660 x 152

TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg): 8.3

TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg): 8.4

Kutu Ağırlığı (kg): 10.5

Tasarım ve özellikler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Ekran görüntüleri simule veya dramatize edilmiştir. Videolardaki bazı özellikler tüm modellerde geçerli olmayabilir. Model ile ilgili özellikler tam listesi için TEKNİK ÖZELLİKLER sekmesine bakın.

Ürün resimlerinde görünen ayrıntılar bölgeye, ülkeye veya modele göre değişebilir.

Ambilight Yok

Curved (Kavisli) Hayır

Çözünürlük (Piksel) 3840 x 2160

Çözünürlük 4K Ultra HD

Dahili Uydu Alıcı Var

DLNA Var

Ekran Ebatı 43 inç / 109 cm

Ekran Formatı 16:9

Giriş / Çıkış Portları USB

Görüntü Tarama Hızı 1600 Hz

Görüntü Teknolojisi LED

HDMI Girişleri 3

İşletim Sistemi webOS

Model Yılı 2017

Pc Bağlantısı Yok

Scart Yok

Ses Çıkışı 20 W

Smart TV Var

Tuner Yok

Wi-Fi Var

Cayma hakkı nedir ?
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince , alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakları vardır. Lütfen İade Şartlarını Okuyunuz. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir. Bu bildirimi 444 25 65  numaralı çağrı merkezimize yapabilirsiniz.

İade Şartları
İadeler orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmaktadır. Orijinal kutusu, ambalajı bozulmuş (kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez ) iade için satılabilme özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. 

- Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : hafıza kartları, kozmetik ,bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri )

Özel Ürünler İçin İade Şartları
Elektronik ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, orijinal kutusuna zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir. 

Kurulumu servis tarafından yapılan ürünler için servis haricinde kutunun açılması ve kurulumunun yapılması durumunda iade alınmayacaktır.

Satın alınan cep telefonuna sim kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2. el statüsüne geçmiş olacaktır. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle sim kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır. Ayıplı ürün olması halinde mağaza ile irtibata geçilmelidir. Mağaza, teknik servis raporu talep edebilir.

Cayma Hakkı dışında kalan 14 gün ila 6 ay arası iade talepleri için, elektronik ürünlerin teknik servise gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir.

Diğer Ürünlerin iadesinde;

-Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ve sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler (ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler örn: kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler, kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs.), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

- Ürünün arızalı veya ayıplı olması halleri dışında mümkün değildir. 
- İç giyim
- Her türlü yazılım ve programlar
- DVD, VCD, CD ve kasetler
- Taşınabilir bilgisayarlar
- Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)
- Her türlü kozmetik ürünleri 

Ürün iade sürecinden sonra ödediğim ücreti nasıl geri alırım ?

İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ürünün AKSU Çarşıya ulaştığı andan itibaren üç ( 3 ) iş günü içerisinde ürün satış bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir. Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 1- 3 hafta sürebilmektedir. Bu süreç genel bir uygulama olup, AKSU Çarşı’nın herhangi bir müdahalede bulunma hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arızalı Ürün İade ve Değişim
Ürününüzle ilgili yaşadığınız arızalanma ve bozulma sorunları için, ürünün elinize geçmesinden itibaren 6 ay içinde tarafımıza başvurabilirsiniz.
Cayma Hakkı dışında kalan 14 gün ila 6 ay arası iade talepleri için, ürünün teknik servise gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir.
Ayıplı ürün olması halinde 444 25 65 nolu numaradan çağrı merkezimiz ile irtibata geçilmelidir. Çağrı Merkezimiz, teknik servis raporu talep edebilir. Yetkili Servis’e yönlendirebilmektedir.

Ürünün Yetkili Servis tarafından teslim alınmasından itibaren 20 iş günü içinde, vereceği inceleme raporu doğrultusunda, aynı ürünün yenisi ile değiştirilir iadesi alınarak bedel ödemesi yapılabilir ya da onarımı gerçekleştirilerek tarafınıza geri gönderilebilir.

Ancak ürününüzdeki arıza/kusur, “kullanıcı hatası” (düşürme, sıvı teması, vb.) olarak tespit edilirse; herhangi bir işlem yapılmayacaktır. 

 

İstanbul içi TÜM ÜRÜNLERDE Nakliye/Kargo/Teslimat ÜCRETSİZDİR.

İstanbul harici iller için ücretlendirme aşağıdaki gibidir.

Ürün Kategorisi Sipariş Toplamı Nakliye + Kurulum

MOBİLYA

1 - 4.000 TL 750 TL
4.001 - 6.999 TL 500 TL
7.000 - 9.999 TL 250 TL
10.000 TL ve üzeri ÜCRETSİZ

 

Ürün Kategorisi Sipariş Toplamı Kargo Bedeli
Ev Tekstili 1 - 149,99 TL 9 TL
Küçük Ev Aletleri
Züccaciye 150 TL ve üzeri

ÜCRETSİZ

Elektronik & Beyaz Eşya

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

LG 43 UJ 630 4K SMART WI-FI UHD LED TV (D)

  • Marka: LG
  • Ürün Kodu: 063430108495 M1
  • Stok Durumu: Stokta yok
  • 4.499 TL
  • 3.900 TL
  • Vergiler Hariç: 3.305 TL

Etiketler: Lg 43 UJ630 4K Smart Wi-Fi UHD Led Tv smart, wi-fi, uhd, led, (d), televizyon

%100 Orjinal Ürün
Güvenli Alışveriş
Taksit Avantajları
Kurulum ve Servis
Hızlı Teslimat
Yaygın Mağaza Ağı
KARACA 60 PARÇA SANDIKLI LİNA Ç.K.B %15 indirim KARGO bedava
"Karaca 60 Parça Lina Çatal Kaşık Bıçak Seti Kutulu'nun sade ancak bir o kadar da şık tasarımına kay..
648 TL 551 TL
Vergiler Hariç: 467 TL
ÖZDİLEK HOTWHEELS TRACK FREE SET 5-6 %14 indirim
Özdilek Hot Wheels Track Bornoz Seti (5-6 Yaş)1 Adet  Bornoz  (5-6 Yaş )1 Adet&n..
138 TL 118 TL
Vergiler Hariç: 109 TL
Arzum AR3031 Çaycı Heptaze inox - Cam Mürdüm Çay MakinesiÇay Filtresi     &..
459 TL
Vergiler Hariç: 389 TL
Arzum AR1047 Mixxi Color MikserBOYUTSAL AĞIRLIK 1,28Menşei YerliMotor Gücü 700 WHız A..
149 TL
Vergiler Hariç: 126 TL
ÖZDİLEK ÇEYİZ SETİ DIAMOND %15 indirim KARGO bedava
Özdilek Diamond Çeyiz Seti - MürdümPaket İçeriği;1-Diamond Yatak ÖrtüsüYatak Örtüsü : 260x270 cm (1 ..
1.322 TL 1.123 TL
Vergiler Hariç: 1.040 TL
Merinos Halı Aktüel koleksiyonu, kaliteyi uygun fiyata alma avantajı sunuyor.1.500.000 ilmek uc..
540 TL
Vergiler Hariç: 458 TL